.
Video

Anasınıfı Dersleri Esma Öğretmen

Please log in or Üyelik to like posts.
Video

Anaokulu Bilgisayar Etkinlikleri

Anaokulu bilgisayar etkinlikleri, çocuğun bilime olan ilgisinin artması ve gelişmesi açısından son derece önemlidir.

Anaokulu bilgisayar etkinlikleri, çocuğun gelişimini geniş bir alana yaymayı başarır. İzletilen videolar ya da farklı görseller, bilime olan bakışının erken yaşta gelişmesini sağlayacaktır. Çocuğun bilgisayar ile olan sürecini farklı bir boyutuna taşımak açısından bilgisayar yaptırmak, bilgisayarın donanımlarının görevleri hakkında konuşmak gibi etkinlikler yapılır. Anaokulu bilgisayar etkinlikleri ile aslında bilgisayarın gerçek amacının da ne olduğu mesajı çocuğa verilir. Bilişsel anlamda ne kadar hızlı bir gelişim sağlamış olduğu anlatılır.

En Çok Yapılan Anaokulu Bilim Etkinlikleri

Anaokulu bilim etkinlikleri çok çeşitlidir. Bilgisayar çizmek, bilgisayarın ne işe yaradığını ifade etmek ya da bilgisayarla ne yapıyorsunuz sorusunun yanıtını vermek aslında onların sorgulamasını sağlayacaktır. Ardından da gerçek görevleri hakkında bilgi verilecektir. Bilim etkinlikleri aynı zamanda su döngüsünü anlatmak gibi fen bilgisi için de faydalı olacaktır. Fen biliminin ortaya çıkışı, fen biliminin kullanıldığı alanlar çocuklara uygun dil ile anlatılır. Yapılan su döngüsü etkinliği ile çocuk ilk defa fen bilimi ile tanışmış olur. Anaokulu bilim etkinlikleri u süreçte iyi yönetilirse, elbette çocuk bu alana son derece ilgili olacaktır. Ayrıca fen biliminden korkmadan, sayısal bilimlere olan ilgisinin artması da sağlanacaktır.

Anaokulu bilgisayar etkinlikleri çocuğun matematik anlamında gelişimini sağlarken, yaratıcı olma ve motor becerilerinin gelişimini sağlamak açısından son derece faydalı olacaktır.

Anaokulu Cd Etkinlikleri

Anaokulu cd etkinlikleri, hayal gücünün en çok kullanıldığı etkinlikler arasında yer alıyor. Cd’den yapılan ayıcıklar, fareler, kullanılan kumaş ve boyalar ile oluyor. Hem renk katan hem de motor becerilerini geliştiren bu etkinlik, onların bir şey üretiyor olma hazzını da en iyi şeklide ortaya koyuyor. Bu sayede Anadolu cd etkinlikleri kapsamında, son derece faydalı sonuçlar alınıyor. Çocuğun bu uygulamayı arkadaş grubu ile yapması ise birlikte hareket etmek, sosyalleşmek, paylaşmak ve uyum sağlamak açısından da son derece geliştirici bir sonuç veriyor. Anaokulu bilgisayar etkinlikleri ve diğer etkinlikler ile çocuğun her anlamda gelişimini tamamlaması sağlanır.

Sevgili eğitimciler, sevgili öğretmenler ve öğretmen adaylarımız. Amacı çocuklarımızın daha iyi bir eğitim almasını isteyen herkes.

Çocuklarımızın eğitimleri için kendinizi geliştirmek ister misimiz?

Türkiye’nin en büyük ve en güvenilir akademisi olan 7 Renk Akademi sizlere onlarca seminer sunuyor.

Web sitesine BURAYA TIKLAYARAK ulaşabilirsiniz. Eğitim sonunda alacağınız belgeler ile de kendinize yeni fırsatlar yaratabilirsiniz.

Uzaktan Eğitimi Nasıl Alacağım?
0545 965 1490 ı arayarak veya whatsapp üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Sayfadan indirilen sertifika örnek amaçlıdır.

Eğitim sonunda 0545 965 1490 nolu hattımıza sertifikalarınızın gönderilmesi için adres bilginizi göndermeniz gerekmektedir.

Program ile İlgili Önemli Notlar
Sertifikalar eğitim süresi bittikten sonra 7 iş günü içerisinde sizlere ulaştırılır.
Eğitim şekli uzaktan eğitimdir. Türkiye’ nin her yerinden eğitime katılabilirsiniz.

Kimler Katılabilir?

Eğitime herkes katılabilir.

Eğitim ne işime yarar?

Eğitimler ile kendinizi geliştirebilir, yeni eğitimler ile yeni bilgilerin kapılarını açabilir,hem kendiniz için hem çocuklarımız için daha iyi bir geleceğe adım atabilirsiniz.

Belge ne işime yarar?

Bu eğitim ile birlikte onaylı ve geçerli bir belgeye sahip olabilir,kariyerinizde yükselebilir,iş imkanlarınızı arttırabilir,mevcut konumuzda yükselebilir,cvnize ekleyebilir,cv ekleme sitelerinde herkesten 1 adım önde olabilir,uzmanlığınızı belgeleyebilir ve eğitmenlik yapabilirsiniz.

İş ilanları için belgeyi nerelere eklemeliyim?

İş arıyorsanız belgelerinizi secretcv.com , kariyer.net , eleman.net gibi web sitelerine eklemeniz faydanıza olacaktır.

 

Reactions

0
0
0
0
1
0
Already reacted for this post.

Tepkiler

1

Bir cevap yazın