.
Video

Anasınıfı Dersleri Feriha Öğretmen

Please log in or Üyelik to like posts.
Video

Anaokul Etkinlikleri ve Yapılışları

Anaokul etkinlikleri ve yapılışları neler? Anaokulunda çocukların gelişimi için etkinlikler bu alanda uzman olan öğretmenler tarafından programlanır.

Anaokul etkinlikleri ve yapılışları, çocukların yaş grubuna göre belirlenir. Sınıfta zaman geçirmeyi öğrenecekleri şekilde etkinlik uygulanır. Aynı zamanda bu aşamada çocuklara sayıları öğretmek, kalem tutmayı öğretmek gibi getirileri de olacaktır. Genel anlamda anaokul etkinlikleri ve yapılışları kapsamında, son derece eğitici olmasına özen gösterilir. Sınıfta arkadaşları ile zaman geçiren çocuk iletişim kurmayı da öğrenir.

Anaokulu Bahçe Etkinlikleri

Anadokulu bahçe etkinlikleri, çocukların en güzel zaman geçirdiği alanlardan biridir. Genel olarak çocuklar parkta ya da bahçede oynadığında, sırasını bekleme – başkaları ile eğlenme gibi becerilerini de geliştirmiş olur. Kendisini çok daha iyi ifade etmeyi öğrenir ve paylaşmayı öğrenir. Aynı anda topluca hareket etmeyi görmüş olur. Anaokulu bahçe etkinlikleri kaydırak ve benzer oyuncakların olduğu alanda yapılabilir. Bunun dışında öğretmen tarafından bahçede spor etkinlikleri de düzenlenebilir. Bu durumda fiziksel anlamda gelişimini sağlayacak şekilde bir etkinlik de yapılmış olur.

Anaokul etkinlikleri ve yapılışları dendiğinde, bahçe için mutlaka grup halinde hareket etme yer alacaktır. Birlikte hareket etmeyi öğrenen çocuk, aynı zamanda süre bilincini de görür. Zaman tamamlandığında, yeniden sınıfa çıkması gerektiğini öğrenmiş olur.

Anaokulu Ağaç Etkinlikleri

Anaokulu ağaç etkinlikleri, çocuklar için hem sosyal gelişim hem de motor becerilerinin gelişimini sağlayan bir etkinliktir. Elma kızartma gibi oyunların yanı sıra, aynı zamanda ağaç etkinlikleri sayesinde, soy ağacı gibi bilgileneceği etkinliklerin faydalı hale getirilmesi de sağlanmış olur. Anaokul etkinlikleri ve yapılışları, ağaç etkinliklerinde ebeveyn ya da öğretmen ile birlikte hareket ederek olur. Onun gelişimini sağlamak açısından makas tutmak, kalem tutmak, boyama yapmak gibi aynı zamanda sanat etkinlikleri uygulaması da sağlanır.

Çocuğun gelişimini her anlamda olumlu etkileyen oyunlar, sonucunda bir eser de ortaya çıkardığından değer verme ve üretme becerisi de gelişmiş olur. Çocuk ürettiğinde mutlu olduğunu görerek, çalışmaya daha istekli hale gelecektir. Anaokulu ağaç etkinlikleri bu açıdan son derece faydalı olacaktır.

Sevgili eğitimciler, sevgili öğretmenler ve öğretmen adaylarımız. Amacı çocuklarımızın daha iyi bir eğitim almasını isteyen herkes.

Çocuklarımızın eğitimleri için kendinizi geliştirmek ister misimiz?

Türkiye’nin en büyük ve en güvenilir akademisi olan 7 Renk Akademi sizlere onlarca seminer sunuyor.

Web sitesine BURAYA TIKLAYARAK ulaşabilirsiniz. Eğitim sonunda alacağınız belgeler ile de kendinize yeni fırsatlar yaratabilirsiniz.

Uzaktan Eğitimi Nasıl Alacağım?
0545 965 1490 ı arayarak veya whatsapp üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Sayfadan indirilen sertifika örnek amaçlıdır.

Eğitim sonunda 0545 965 1490 nolu hattımıza sertifikalarınızın gönderilmesi için adres bilginizi göndermeniz gerekmektedir.

Program ile İlgili Önemli Notlar
Sertifikalar eğitim süresi bittikten sonra 7 iş günü içerisinde sizlere ulaştırılır.
Eğitim şekli uzaktan eğitimdir. Türkiye’ nin her yerinden eğitime katılabilirsiniz.

Kimler Katılabilir?

Eğitime herkes katılabilir.

Eğitim ne işime yarar?

Eğitimler ile kendinizi geliştirebilir, yeni eğitimler ile yeni bilgilerin kapılarını açabilir,hem kendiniz için hem çocuklarımız için daha iyi bir geleceğe adım atabilirsiniz.

Belge ne işime yarar?

Bu eğitim ile birlikte onaylı ve geçerli bir belgeye sahip olabilir,kariyerinizde yükselebilir,iş imkanlarınızı arttırabilir,mevcut konumuzda yükselebilir,cvnize ekleyebilir,cv ekleme sitelerinde herkesten 1 adım önde olabilir,uzmanlığınızı belgeleyebilir ve eğitmenlik yapabilirsiniz.

İş ilanları için belgeyi nerelere eklemeliyim?

İş arıyorsanız belgelerinizi secretcv.com , kariyer.net , eleman.net gibi web sitelerine eklemeniz faydanıza olacaktır.

 

Reactions

0
0
0
0
0
0
Already reacted for this post.

Tepkiler

Bir cevap yazın