.
Video

Anasınıfı Dersleri Gülsüm Öğretmen

Please log in or Üyelik to like posts.
Video

Anaokulu Etkinlik Havuzu Nedir?  

Anaokulu etkinlik havuzu, çocuklar için faydalı olan etkinliklerin toplandığı etkinliktir. Seçilerek uygulanır.

Anaokulu etkinlik havuzu sayesinde, çocukların gün içinde faydalı zaman geçirmesi sağlanır. Aynı zamanda çocukların gelişimini destekleyecek şekilde hareket etmek, etkinlik uygulamalarının eksiksiz olmasını sağlamak açısından önemlidir. Klasik uygulamaların yanı sıra, farklı çözüm önerilerinin de sunulmasını sağladığından değerlendirebilirsiniz. Anaokulu etkinlik havuzu faydalı etkinliklere yer vererek geniş çapta etkinlik uygulaması sağlar. Bu sayede sizi için uygulamaların avantaja çevrilmesi daha hızlı ve kolay olacaktır.

Anaokulu Etkinlikleri ile Harfler Nasıl Öğretilir?

Anaokulu etkinlikleri harfler Türkçe dersinde görülür. Yaş grubuna göre uygulamalar değişir. Ancak önemli olan, mutlaka ilk etapta Türkçe harflerin doğru telaffuz edilmesini sağlamak olacaktır. Türkçe konuşmak üzere etkinliklerin uygulanması hem kelime haznelerinin gelişimini sağlamaları hem de direkt olarak Türkçe konuşmanın daha düzgün olacağı şekilde belirlenecektir. Anaokulu etkinlik havuzu sayesinde, bu etkinliklerin nasıl uygulanması gerektiği konusunda bilgi almanız sağlanacaktır. Bunun için direkt olarak etkinliklerin kazanımlarını inceleyerek hareket etmeniz önerilir.

Anaokulu etkinlikleri harfler olduğunda, çocuklar için akılda kalıcılığı arttırmak ve beraberinde motor becerilerinin gelişimini sağlamak açısından mutlaka keserek yapıştırarak kartonlar ile etkinlik yapılır. Öğrenmenin mutlaka uygulayarak olması sağlanır. Bu sayede çocuk için her anlamda faydalı bir öğrenme biçimi olacaktır. Çocuğun her zaman oyun oynayarak öğrenme biçiminin olması, okul öncesi dönem için önemlidir.

Oyun içinde öğrenme teknikleri ile harflerin öğretildiği etkinlikler yapılır…

Anaokulu Dinozor Etkinliği

Anaokulu dinozor etkinlik için uygulamalar farklı şekilde olabilir. Dinozor yapma, dinozor boyama gibi farklı etkinlikler olabilir. Uygulama, grup etkinliği olarak yapıldığında, en çabuk kim bitirecek şeklinde bir dinozor yapma etkinliği olabilir. Bu durumda hem hızlı yapmak hem de en güzel şekilde etkinliği tamamlamak önemli olacaktır.  Anaokulu etkinlik havuzu içinde mutlaka hem grup olarak yapılacak olan etkinlikler vardır hem de bireysel etkinlikler vardır. Göz önünde bulundurmanız halinde, uygulamaların çok daha hızlı ve kolay olması sağlanabilir. Anaokulu dinozor etkinlik ile kazanım son derece fazla olacaktır. Uygulama yapılabilir.

Sevgili eğitimciler, sevgili öğretmenler ve öğretmen adaylarımız. Amacı çocuklarımızın daha iyi bir eğitim almasını isteyen herkes.

Çocuklarımızın eğitimleri için kendinizi geliştirmek ister misimiz?

Türkiye’nin en büyük ve en güvenilir akademisi olan 7 Renk Akademi sizlere onlarca seminer sunuyor.

Web sitesine BURAYA TIKLAYARAK ulaşabilirsiniz. Eğitim sonunda alacağınız belgeler ile de kendinize yeni fırsatlar yaratabilirsiniz.

Uzaktan Eğitimi Nasıl Alacağım?
0545 965 1490 ı arayarak veya whatsapp üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Sayfadan indirilen sertifika örnek amaçlıdır.

Eğitim sonunda 0545 965 1490 nolu hattımıza sertifikalarınızın gönderilmesi için adres bilginizi göndermeniz gerekmektedir.

Program ile İlgili Önemli Notlar
Sertifikalar eğitim süresi bittikten sonra 7 iş günü içerisinde sizlere ulaştırılır.
Eğitim şekli uzaktan eğitimdir. Türkiye’ nin her yerinden eğitime katılabilirsiniz.

Kimler Katılabilir?

Eğitime herkes katılabilir.

Eğitim ne işime yarar?

Eğitimler ile kendinizi geliştirebilir, yeni eğitimler ile yeni bilgilerin kapılarını açabilir,hem kendiniz için hem çocuklarımız için daha iyi bir geleceğe adım atabilirsiniz.

Belge ne işime yarar?

Bu eğitim ile birlikte onaylı ve geçerli bir belgeye sahip olabilir,kariyerinizde yükselebilir,iş imkanlarınızı arttırabilir,mevcut konumuzda yükselebilir,cvnize ekleyebilir,cv ekleme sitelerinde herkesten 1 adım önde olabilir,uzmanlığınızı belgeleyebilir ve eğitmenlik yapabilirsiniz.

İş ilanları için belgeyi nerelere eklemeliyim?

İş arıyorsanız belgelerinizi secretcv.com , kariyer.net , eleman.net gibi web sitelerine eklemeniz faydanıza olacaktır.

 

Reactions

0
0
0
0
0
0
Already reacted for this post.

Tepkiler

Bir cevap yazın