.
Video

Anasınıfı Dersleri Sevgi Öğretmen

Please log in or Üyelik to like posts.
Video

Anaokulu Etkinlik Videoları Nereden İzlenir? 

Anaokulu etkinlik videoları son derece önemli olan uzaktan eğitim sürecinde öğrencilere ve öğretmenlere çok yarar sağlıyor.

Anaokulu etkinlik videoları uzaktan eğitimin yaygınlaşması için öğrenci ve eğitmenler açısından son derece önemli hale geldi. Evde eğitimin sürdürülmesi için de önemli olan anaokulu etkinlik videoları ailelerin de çocukları daha kolay bir şekilde eğitebilmeleri hususunda  iyi bir kaynak oldu. Ancak buradaki ikilem hangi videoların izlenebileceği oluyor. Çocuklar için önemli olan yaş grubu ve gelişim aşamalarını destekleyici biraz daha profesyonel videolar tercih edilebilir.

Birçok okul öncesi öğretmeninin hazırladığı anaokulu etkinlik videoları Youtube gibi video programlarında çok sık tercih ediliyor. Özellikle etkinlik izlemek isteyen öğrenci ve öğretmenler için çok pratik olan uygulamalarda birçok başarılı sonuç alınabilir.

 

Anaokulu Etkinlik Videosu Nasıl Hazırlanır? 

Youtuber adı verilen ışık ve mikrofon sistemleri kullanılarak anaokulu etkinlik videosu çekilebilir. Aynı zamanda sadece akıllı telefonunla bile video çekilmesi mümkün olabilir. Güncel bilgilerden yararlanabileceğiniz anaokulu etkinlik videosu  listeleri söz konusu olduğunda son derece önemli olan temalara odaklanabilirsiniz. Temaları kontrol ederek bu şekilde takip edebilirsiniz.

Sayılar, alfabe, müzik ve sanat etkinlikleri ve hayat bilgisi uygulamarının yer aldığı birçok anaokulu etkinlik videoları bulabilirsiniz. Bu videoları takip ederseniz derslerde öğrencilere gösterebilirsiniz. Etkinlik videolarından yararlanmak istediğinizde birçok YouTube kanalını da inceleyebilirsiniz. Özellikle kendin yap etkinlikleri ve yaş gruplarının dahil olduğu videolar yakından incelenebilir.


Anaokulu Etkinlikleri Youtube Nerede?

Genelde müzik ve resim gibi uygulamaların yer aldığı anaokulu etkinlikleri youtube üzerinde çeşitli kanallarda bulunuyor. Genelde bu tür müzikler yapan kişilerin kanallarında üretilen bu tür içerikleri izleyip kontrol ettikten sonra kullanabilirsiniz. Genelde çocukların yaş grupları ve yaygın müfredatlara uygun olan konuların animasyonlar ya da oyunlarla desteklenen videoları bulunmaktadır. Bu videoları izleyerek konuyla ilgili değerlendirmeler yapılabilir.  Klasik bir anaokulu etkinlikleri youtube  sayfasında sayılar, basit İngilizce kavramlar ve benzer birçok konu öğrenilebilir.

Sanatsal etkinlikler ve el becerilerinin ilerlemesini sağlayan birçok çalışma bir anaokulu etkinlik videoları konusunda yer alacaktır.

Sevgili eğitimciler, sevgili öğretmenler ve öğretmen adaylarımız. Amacı çocuklarımızın daha iyi bir eğitim almasını isteyen herkes.

Çocuklarımızın eğitimleri için kendinizi geliştirmek ister misimiz?

Türkiye’nin en büyük ve en güvenilir akademisi olan 7 Renk Akademi sizlere onlarca seminer sunuyor.

Web sitesine BURAYA TIKLAYARAK ulaşabilirsiniz. Eğitim sonunda alacağınız belgeler ile de kendinize yeni fırsatlar yaratabilirsiniz.

Uzaktan Eğitimi Nasıl Alacağım?
0545 965 1490 ı arayarak veya whatsapp üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Sayfadan indirilen sertifika örnek amaçlıdır.

Eğitim sonunda 0545 965 1490 nolu hattımıza sertifikalarınızın gönderilmesi için adres bilginizi göndermeniz gerekmektedir.

Program ile İlgili Önemli Notlar
Sertifikalar eğitim süresi bittikten sonra 7 iş günü içerisinde sizlere ulaştırılır.
Eğitim şekli uzaktan eğitimdir. Türkiye’ nin her yerinden eğitime katılabilirsiniz.

Kimler Katılabilir?

Eğitime herkes katılabilir.

Eğitim ne işime yarar?

Eğitimler ile kendinizi geliştirebilir, yeni eğitimler ile yeni bilgilerin kapılarını açabilir,hem kendiniz için hem çocuklarımız için daha iyi bir geleceğe adım atabilirsiniz.

Belge ne işime yarar?

Bu eğitim ile birlikte onaylı ve geçerli bir belgeye sahip olabilir,kariyerinizde yükselebilir,iş imkanlarınızı arttırabilir,mevcut konumuzda yükselebilir,cvnize ekleyebilir,cv ekleme sitelerinde herkesten 1 adım önde olabilir,uzmanlığınızı belgeleyebilir ve eğitmenlik yapabilirsiniz.

İş ilanları için belgeyi nerelere eklemeliyim?

İş arıyorsanız belgelerinizi secretcv.com , kariyer.net , eleman.net gibi web sitelerine eklemeniz faydanıza olacaktır.

 

Reactions

0
0
0
0
0
0
Already reacted for this post.

Tepkiler

Bir cevap yazın