.
Video

Tırtıl Örüntü

Please log in or Üyelik to like posts.
Video
Anasınıfı Etkinlikleri ve Videoları

Okul Öncesi Etkinlikleri Uçurtma Yapımı

Güzel havalar da en çok yapılan etkinliklerden biri de uçurtma uçurmaktır. Bunun için gerekli malzemeleri temin ederek çocuğunuza uçurtma yapmayı öğretebilirsiniz.

Öncelikle okul öncesi uçurtma etkinlik planı yapmalısınız. İhtiyacınız olan malzemeleri temin etmelisiniz. Bu etkinlik özellikle küçük çocukların çok hoşuna gider. Uçurtma yapımı için renkli kağıtlar alın ve çocuğunuza hangi renkte uçurtma istediğini sorun. Daha sonra kağıdın her bir köşesinden içe doğru biraz katlayın. Okul öncesi etkinlikleri uçurtma yapımı için sulu boya veya pastel boya ile uçurmanıza güneş, çiçek ya da kelebek çizin. Kağıdın alt kısmından fazla uzun olmayacak şekilde bir ip bantlayın. Hazır olan uçurtmanızı bahçeye koyabilirsiniz.

Okul öncesi uçurtma etkinlik planı her yaş grubunun severek katıldığı bir etkinlik türüdür. Tercih edeceğiniz renkli kağıt ve boyalar ile çocuklarınıza kaliteli zamanlar sunabilirsiniz. Çocuğunuz ile etkinlik yaparken masa da oturmanız hem dikkatini toplar hem de daha rahat çalışmasını sağlar. Sizler de çocuğunuz için kolayca okul öncesi uçurtma etkinlik planı yapabilirsiniz.

Okul Öncesi Uçurtma Etkinlik Planı

Okul öncesi uçurtma etkinlik planı yapmanız oldukça önemlidir. Çocuğunuzun sevdiği renkte kağıt ile boyalar kullanarak etkinlik yaparsanız daha fazla ilgisini çeker. Örneğin; sarı renk her çocuğun sevdiği ve dikkatini çeken bir renktir. Okul öncesi etkinlikleri uçurtma yapımı için sarı bir kağıt üzerine farklı renkte kağıt parçaları keserek uçurmanızın üzerine yapıştırabilirsiniz. Aynı zamanda pastel ya da sulu boya kullanarak uçurmanızın üzerine benekler yapabilirsiniz.

Uçurma yapmadan önce okul öncesi uçurtma etkinlik planı hakkında detaylı bir araştırma yapın. Çünkü etkinlikleri planlı bir şekilde yaptırarak farklı etkinliklere de zaman ayırabilirsiniz. Bu sayede daha düzenli bir yaşa sunarsınız.

Okul Öncesi Uçurtma Etkinliği ve Kazanımlar

Okul öncesi uçurtma etkinlik ve kazanımlar arasında en başta kas gelişimi gelir. Çocuğunuz uçurtma yaparken parmak ve el kasını geliştirecektir. Bunun yanı sıra görsel zekasını kullanarak renkli uçurtma yapabilir.  Çocuğunuz uçurtma yaparken hayal kurar ve hayal kurmak çocukların doğasında vardır. Okul öncesi uçurtma etkinlik ve kazanımlar göz önüne alındığında her yaş için oldukça faydalı bir etkinlik olduğunu söyleyebiliriz.

Sevgili eğitimciler, sevgili öğretmenler ve öğretmen adaylarımız. Amacı çocuklarımızın daha iyi bir eğitim almasını isteyen herkes.

Çocuklarımızın eğitimleri için kendinizi geliştirmek ister misimiz?

Türkiye’nin en büyük ve en güvenilir akademisi olan 7 Renk Akademi sizlere onlarca seminer sunuyor.

Web sitesine BURAYA TIKLAYARAK ulaşabilirsiniz. Eğitim sonunda alacağınız belgeler ile de kendinize yeni fırsatlar yaratabilirsiniz.

Uzaktan Eğitimi Nasıl Alacağım?
0545 965 1490 ı arayarak veya whatsapp üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Sayfadan indirilen sertifika örnek amaçlıdır.

Eğitim sonunda 0545 965 1490 nolu hattımıza sertifikalarınızın gönderilmesi için adres bilginizi göndermeniz gerekmektedir.

Program ile İlgili Önemli Notlar
Sertifikalar eğitim süresi bittikten sonra 7 iş günü içerisinde sizlere ulaştırılır.
Eğitim şekli uzaktan eğitimdir. Türkiye’ nin her yerinden eğitime katılabilirsiniz.

Kimler Katılabilir?

Eğitime herkes katılabilir.

Eğitim ne işime yarar?

Eğitimler ile kendinizi geliştirebilir, yeni eğitimler ile yeni bilgilerin kapılarını açabilir,hem kendiniz için hem çocuklarımız için daha iyi bir geleceğe adım atabilirsiniz.

Belge ne işime yarar?

Bu eğitim ile birlikte onaylı ve geçerli bir belgeye sahip olabilir,kariyerinizde yükselebilir,iş imkanlarınızı arttırabilir,mevcut konumuzda yükselebilir,cvnize ekleyebilir,cv ekleme sitelerinde herkesten 1 adım önde olabilir,uzmanlığınızı belgeleyebilir ve eğitmenlik yapabilirsiniz.

İş ilanları için belgeyi nerelere eklemeliyim?

İş arıyorsanız belgelerinizi secretcv.com , kariyer.net , eleman.net gibi web sitelerine eklemeniz faydanıza olacaktır.

 

Editörün Seçtiği Başlık

Reactions

0
0
0
0
0
0
Already reacted for this post.

Tepkiler

Bir cevap yazın